Uitnodiging Algemene Ledenvergadering HCGO
Datum: inserted_at
Categorie:
Uitnodiging Algemene Ledenvergadering HCGO, 1 juli 2021, inloop 19 uur, aanvang 19.30 uur. Locatie Diekhuus, Middelharnis.
Beste leden en ouders van leden,
Na een jaar vol uitdagingen voor een ieder van ons, zijn we verheugd jullie uit te kunnen nodigen voor de Algemene Ledenvergadering van HCGO. Uiteraard wel in een aangepaste Corona variant.
In het Diekhuus wordt koffie en thee geserveerd. Na afloop zal er een drankje en een hapje voor de aanwezigen geserveerd worden.
Een aantal wijzigingen ten opzichte van de normale gang van zaken:
-Via onderstaande link dien je jezelf aan te melden voor de vergadering:
-Er kunnen fysiek 48 personen aanwezig zijn, 40 leden en 8 bestuursleden. De toelating van de personen verloopt via het aanmeldformulier. Deze stopt zodra de 40 personen zijn aangemeld.
-20 personen zullen plaats nemen in de foyer van het Diekhuusen 20 personen in de Rabobankzaal en het bestuur.
-Vanuit de Rabobankzaal wordt een livestream uitgezonden naar de foyer en daarnaast is het mogelijk de vergadering thuis te volgen via deze link: https://www.youtube.com/watch?v=sEhs09HrY38
- Eventuele vragen kunnen tot 72 uur voor aanvang van de vergadering gesteld worden per mail aan: [email protected] . De vragen zullen tijdens de vergadering worden beantwoord.Ook kunnen ter plaatse vragen per agenda punt worden gesteld. De mensen die thuis de vergadering bijwonen kunnen hun vragen via e-mail stellen; [email protected] . (er kan enige vertraging optreden met het versturen, hier proberen we rekening mee te houden).
-Inzake de aftredende en herkiesbare bestuursleden en de ontstane vacature zijn de statuten leidend.
- De notulen van de meest recente Algemene Ledenvergadering alsook de agenda voor aanstaande vergadering zijn reeds verstuurd per mail. Wanneer u deze niet heeft ontvangen zijn ze op te vragen middels een mail naar [email protected]
.
Vriendelijk groetend,
Bestuur HCGO
14 juni 2021.